| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
Tyto stykače využívající technologii vakuového zhášedla nabízejí výjimečné potlačení oblouku, minimální údržbu a dlouhou životnost, díky čemuž jsou ideální pro aplikace, kde jsou prostoje nákladné. Řada GKJ5, která je k dispozici ve jmenovitých hodnotách od 6 kV do 10 kV, zajišťuje bezpečné a efektivní přepínání napájení v průmyslových a užitkových prostředích.
Technologie vakuového přerušovače : Hermeticky uzavřená vakuová komora rychle zháší oblouky, snižuje erozi kontaktů a umožňuje až 100 000 mechanických operací. Tato technologie eliminuje potřebu plynů nebo kapalin pro zhášení oblouku, čímž se zvyšuje bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.
Vysoká proudová kapacita : Schopnost zpracovat jmenovité proudy až do 630A a zkratové proudy až do 25kA, což zajišťuje stabilní výkon během rázů při spuštění nebo poruchových stavů.
Kompaktní design : Lehká konstrukce s půdorysem o 30 % menším než běžné vzduchem izolované stykače, což umožňuje snadnou integraci do prostorově omezených rozváděčových skříní.
Inteligentní ovládání : Volitelné elektronické řídicí jednotky poskytují monitorování stavu stykače v reálném čase, včetně napětí cívky, opotřebení kontaktů a provozních podmínek, což umožňuje prediktivní údržbu.
Vhodné pro:
Výroba energie : Spínací generátory, transformátory a kondenzátorové baterie v tepelných, vodních a větrných elektrárnách.
Průmyslové motory : Řízení velkých indukčních motorů v čerpadlech, kompresorech a ventilátorech v těžebním, ocelářském a cementářském průmyslu.
Železniční systémy : Používají se v trakčních napájecích zdrojích pro elektrické lokomotivy a vysokorychlostní vlaky, zajišťující spolehlivý přenos výkonu.
Obnovitelná energie : Integrace se solárními a větrnými invertory pro efektivní připojení k síti a řízení zátěže.
Otázka: Jak často potřebují vakuové stykače údržbu?
Odpověď: Vzhledem k utěsněnému vakuovému zhášedlu je běžná údržba minimální – vyžadují se pouze pravidelné vizuální kontroly a funkční testy, obvykle každých 3–5 let.
Otázka: Mohou být použity ve venkovních rozvodnách?
Odpověď: Ano, k dispozici jsou modely určené pro venkovní použití s krytím IP54, které jsou vybaveny povlaky odolnými proti korozi pro drsné povětrnostní podmínky.
Otázka: Jaký je úbytek napětí na stykačích?
Odpověď: Kontaktní odpor je menší než 500 mikroohmů, což zajišťuje minimální ztráty výkonu a efektivní přenos energie.
Vakuový stykač řady CKJ5 80A -800A |
|||||||
Detail Tech parametr |
80/1140 |
125/1140 |
160/1140 |
250/1140 |
400/1140 |
630/1140 |
800/1140 |
Jmenovité napětí hlavního obvodu (V) |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
Jmenovitý proud hlavního obvodu (A) |
80 |
125 |
160 |
250 |
400 |
630 |
630 |
Kapacita uzavření slučovače (A/100krát) |
800 |
1250 |
1600 |
2500 |
4000 |
6000 |
6000 |
Schopnost přerušit hlavní obvod (A/10krát) |
640 |
100 |
1280 |
2000 |
3200 |
5000 |
5000 |
Maximální schopnost rozbití (A/3krát) |
1600 |
2500 |
3200 |
4000 |
4500 |
6000 |
6000 |
Životnost elektřiny AC3 (krát) |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
Životnost elektřiny AC4 (krát) |
6 0000 |
6 0000 |
6 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
Mechanická životnost (krát) |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
Jmenovitá pracovní frekvence AC3 (krát/h) |
600 |
600 |
600 |
300 |
300 |
300 |
300 |
Jmenovitá pracovní frekvence AC4 (krát/h) |
300 |
300 |
300 |
120 |
120 |
120 |
120 |
Vzdálenost mezi otevřenými kontakty (mm) |
1,8±0,2 |
1,8±0,2 |
1,8±0,2 |
2±0,2 |
2±0,2 |
2,5±0,2 |
2,5±0,2 |
Přes zdvih (mm) |
0,6±0,2 |
0,6±0,2 |
0,6±0,2 |
1±0,2 |
1±0,2 |
1±0,2 |
1±0,2 |
Sekundární řídicí napětí (v) |
AC&DC: 36v 110v 127v 220v 380v 440v |
||||||
