| در دسترس بودن: | |
|---|---|
| تعداد: | |
این کنتاکتورها با استفاده از فناوری قطع کننده خلاء، مهار قوس استثنایی، حداقل تعمیر و نگهداری و طول عمر طولانی را ارائه میکنند، و آنها را برای برنامههایی ایدهآل میسازد که زمان از کار افتادگی آنها پرهزینه است. سری GKJ5 که در درجه بندی های 6 کیلو ولت تا 10 کیلو ولت موجود است، سوئیچینگ برق ایمن و کارآمد را در محیط های صنعتی و شهری تضمین می کند.
فناوری قطع کننده خلاء : محفظه خلاء مهر و موم شده به سرعت قوس ها را خاموش می کند، فرسایش تماسی را کاهش می دهد و تا 100000 عملیات مکانیکی را امکان پذیر می کند. این فناوری نیاز به گازها یا مایعات خاموش کننده قوس را از بین می برد و ایمنی و سازگاری با محیط زیست را افزایش می دهد.
ظرفیت جریان بالا : قابلیت مدیریت جریان های نامی تا 630 آمپر و جریان های اتصال کوتاه تا 25 کیلو آمپر، تضمین عملکرد پایدار در هنگام نوسانات راه اندازی یا شرایط خطا.
طراحی جمع و جور : ساختار سبک با 30 درصد ردپایی کوچکتر از کنتاکتورهای عایق هوای معمولی که امکان ادغام آسان در کابینت های تابلو برق با محدودیت فضا را فراهم می کند.
کنترل هوشمند : واحدهای کنترل الکترونیکی اختیاری، نظارت در زمان واقعی وضعیت کنتاکتور، از جمله ولتاژ سیم پیچ، سایش تماس، و عملکرد 次数 را فراهم می کنند که امکان تعمیر و نگهداری پیش بینی را فراهم می کند.
مناسب برای:
تولید برق : سوئیچینگ ژنراتورها، ترانسفورماتورها و بانک های خازن در نیروگاه های حرارتی، آبی و بادی.
موتورهای صنعتی : کنترل موتورهای القایی بزرگ در پمپ ها، کمپرسورها و فن ها در صنایع معدنی، فولاد و سیمان.
سیستمهای راهآهن : در منابع نیروی کششی برای لوکوموتیوهای الکتریکی و قطارهای پرسرعت مورد استفاده قرار میگیرد و از انتقال توان قابل اطمینان اطمینان حاصل میکند.
انرژی های تجدیدپذیر : ادغام با اینورترهای خورشیدی و بادی برای اتصال کارآمد به شبکه و مدیریت بار.
س: چند وقت یکبار کنتاکتورهای خلاء نیاز به تعمیر و نگهداری دارند?
A: با توجه به قطع کننده خلاء مهر و موم شده، تعمیر و نگهداری معمول حداقل است - فقط بازرسی های بصری دوره ای و آزمایش های عملکردی، معمولا هر 3-5 سال یکبار مورد نیاز است.
دهد.?
پاسخ: بله، مدل های دارای رتبه بندی در فضای باز با حفاظت IP54 در دسترس هستند که دارای پوشش های مقاوم در برابر خوردگی برای شرایط آب و هوایی سخت هستند.
س: افت ولتاژ در کنتاکتورها چقدر است؟?
پاسخ: مقاومت تماس کمتر از 500 میکرو اهم است که حداقل تلفات توان و انتقال انرژی کارآمد را تضمین می کند.
کنتاکتور خلاء سری CKJ5 80A -800A |
|||||||
پارامتر Detail Tech |
80/1140 |
125/1140 |
160/1140 |
250/1140 |
400/1140 |
630/1140 |
800/1140 |
ولتاژ نامی مدار اصلی (V) |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
جریان نامی مدار اصلی (A) |
80 |
125 |
160 |
250 |
400 |
630 |
630 |
ظرفیت بسته شدن کمباین (A/100 برابر) |
800 |
1250 |
1600 |
2500 |
4000 |
6000 |
6000 |
قابلیت قطع مدار اصلی (A/10 برابر) |
640 |
100 |
1280 |
2000 |
3200 |
5000 |
5000 |
حداکثر توانایی شکست (A/3 بار) |
1600 |
2500 |
3200 |
4000 |
4500 |
6000 |
6000 |
عمر برق AC3 (بار) |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
عمر برق AC4 (بار) |
6 0000 |
6 0000 |
6 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
عمر مکانیکی (زمان) |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
فرکانس کاری نامی AC3 (بار در ساعت) |
600 |
600 |
600 |
300 |
300 |
300 |
300 |
فرکانس کاری نامی AC4 (بار در ساعت) |
300 |
300 |
300 |
120 |
120 |
120 |
120 |
فاصله بین کنتاکت های باز (میلی متر) |
0.2±1.8 |
0.2±1.8 |
0.2±1.8 |
2±0.2 |
2±0.2 |
2.5±0.2 |
2.5±0.2 |
سفر بیش از حد (میلی متر) |
0.6±0.2 |
0.6±0.2 |
0.6±0.2 |
1±0.2 |
1±0.2 |
1±0.2 |
1±0.2 |
ولتاژ کنترل ثانویه (v) |
AC&DC: 36v 110v 127v 220v 380v 440v |
||||||
