| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
A vákuummegszakító technológiát alkalmazó kontaktorok kivételes ívelnyomást, minimális karbantartást és hosszú élettartamot kínálnak, így ideálisak olyan alkalmazásokhoz, ahol az állásidő költséges. A 6kV-tól 10kV-ig terjedő névleges tartományban kapható GKJ5 sorozat biztonságos és hatékony áramkapcsolást biztosít ipari és közüzemi környezetben.
Vákuummegszakító technológia : A hermetikusan zárt vákuumkamra gyorsan kioltja az íveket, csökkenti az érintkezők erózióját, és akár 100 000 mechanikai műveletet tesz lehetővé. Ez a technológia szükségtelenné teszi az ívoltó gázokat vagy folyadékokat, növelve a biztonságot és a környezetbarátságot.
Nagy áramkapacitás : képes kezelni a névleges áramot 630 A-ig és a rövidzárlati áramokat 25 kA-ig, biztosítva a stabil teljesítményt indítási túlfeszültségek vagy hibaállapotok esetén.
Kompakt kialakítás : Könnyű konstrukció, 30%-kal kisebb alapterülettel, mint a hagyományos légszigetelt kontaktorok, így könnyen beépíthető a szűkös kapcsolószekrényekbe.
Intelligens vezérlés : Az opcionális elektronikus vezérlőegységek valós idejű nyomon követést biztosítanak a kontaktor állapotáról, beleértve a tekercsfeszültséget, az érintkezők kopását és az üzemi vezérlést, lehetővé téve a prediktív karbantartást.
Alkalmas:
Áramtermelés : Generátorok, transzformátorok és kondenzátortelepek kapcsolása hő-, víz- és szélerőművekben.
Ipari motorok : Nagy indukciós motorok vezérlése szivattyúkban, kompresszorokban és ventilátorokban a bányászat-, acél- és cementiparban.
Vasúti rendszerek : Villamos mozdonyok és nagysebességű vonatok vontatási tápegységeiben használják, biztosítva a megbízható erőátvitelt.
Megújuló energia : Nap- és szél inverterekkel való integráció a hatékony hálózati csatlakozás és a terheléskezelés érdekében.
K: Milyen gyakran igényelnek karbantartást a vákuumkontaktorok?
V: A zárt vákuummegszakító miatt a rutin karbantartás minimális – csak időszakos szemrevételezésre és funkcionális tesztekre van szükség, jellemzően 3-5 évente.
K: Használhatók kültéri alállomásokon?
V: Igen, rendelkezésre állnak IP54-es védelemmel ellátott, kültéri besorolású modellek, amelyek korrózióálló bevonattal rendelkeznek a zord időjárási körülményekhez.
K: Mekkora a feszültségesés a kontaktorokon?
V: Az érintkezési ellenállás kisebb, mint 500 mikroohm, minimális teljesítményveszteséget és hatékony energiaátvitelt biztosítva.
CKJ5 sorozatú vákuumkontaktor 80A -800A |
|||||||
Detail Tech paraméter |
80/1140 |
125/1140 |
160/1140 |
250/1140 |
400/1140 |
630/1140 |
800/1140 |
Főáramkör névleges feszültsége (V) |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
Főáramkör névleges árama (A) |
80 |
125 |
160 |
250 |
400 |
630 |
630 |
Kombinátor záróképessége (A/100-szor) |
800 |
1250 |
1600 |
2500 |
4000 |
6000 |
6000 |
Fő áramkör-megszakítási képesség (A/10-szer) |
640 |
100 |
1280 |
2000 |
3200 |
5000 |
5000 |
Maximális törési képesség (A/3-szor) |
1600 |
2500 |
3200 |
4000 |
4500 |
6000 |
6000 |
Villamos élettartam AC3 (szer) |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
Villamos élettartam AC4 (szer) |
6 0000 |
6 0000 |
6 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
Mechanikai élettartam (idő) |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
Névleges működési frekvencia AC3 (szer/óra) |
600 |
600 |
600 |
300 |
300 |
300 |
300 |
Névleges működési frekvencia AC4 (szer/óra) |
300 |
300 |
300 |
120 |
120 |
120 |
120 |
Hézag a nyitott érintkezők között (mm) |
1,8±0,2 |
1,8±0,2 |
1,8±0,2 |
2±0,2 |
2±0,2 |
2,5±0,2 |
2,5±0,2 |
Túlfutás (mm) |
0,6±0,2 |
0,6±0,2 |
0,6±0,2 |
1±0,2 |
1±0,2 |
1±0,2 |
1±0,2 |
Másodlagos vezérlőfeszültség (v) |
AC&DC: 36v 110v 127v 220v 380v 440v |
||||||
