| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Tieto stykače využívajúce technológiu vákuového prerušovača ponúkajú výnimočné potlačenie oblúka, minimálnu údržbu a dlhú životnosť, vďaka čomu sú ideálne pre aplikácie, kde sú prestoje nákladné. Séria GKJ5, ktorá je k dispozícii v menovitých hodnotách od 6 kV do 10 kV, zaisťuje bezpečné a efektívne prepínanie napájania v priemyselných a úžitkových prostrediach.
Technológia vákuového prerušovača : Hermeticky uzavretá vákuová komora rýchlo zháša oblúky, znižuje eróziu kontaktov a umožňuje až 100 000 mechanických operácií. Táto technológia eliminuje potrebu plynov alebo kvapalín na zhášanie oblúka, čím sa zvyšuje bezpečnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.
Vysoká prúdová kapacita : Schopný zvládnuť menovité prúdy až do 630A a skratové prúdy až do 25kA, čím sa zabezpečí stabilný výkon počas rázov pri spúšťaní alebo poruchových stavov.
Kompaktný dizajn : Ľahká konštrukcia s pôdorysom o 30 % menším ako bežné vzduchom izolované stýkače, čo umožňuje jednoduchú integráciu do priestorovo obmedzených rozvádzačov.
Inteligentné ovládanie : Voliteľné elektronické riadiace jednotky poskytujú monitorovanie stavu stýkača v reálnom čase, vrátane napätia cievky, opotrebovania kontaktov a prevádzkových podmienok, čo umožňuje prediktívnu údržbu.
Vhodné pre:
Výroba energie : Spínacie generátory, transformátory a kondenzátorové batérie v tepelných, vodných a veterných elektrárňach.
Priemyselné motory : Riadenie veľkých indukčných motorov v čerpadlách, kompresoroch a ventilátoroch v banskom, oceliarskom a cementárenskom priemysle.
Železničné systémy : Používajú sa v trakčných napájacích zdrojoch pre elektrické lokomotívy a vysokorýchlostné vlaky, čím sa zabezpečuje spoľahlivý prenos výkonu.
Obnoviteľná energia : Integrácia so solárnymi a veternými invertormi pre efektívne pripojenie k sieti a riadenie záťaže.
Otázka: Ako často potrebujú vákuové stykače údržbu?
Odpoveď: Vďaka utesnenému vákuovému prerušovaču je bežná údržba minimálna – vyžadujú sa iba pravidelné vizuálne kontroly a funkčné testy, zvyčajne každých 3 až 5 rokov.
Otázka: Môžu byť použité vo vonkajších rozvodniach?
Odpoveď: Áno, dostupné sú modely určené pre vonkajšie použitie s krytím IP54, ktoré sú vybavené nátermi odolnými voči korózii pre drsné poveternostné podmienky.
Otázka: Aký je pokles napätia na stýkačoch?
Odpoveď: Kontaktný odpor je menší ako 500 mikroohmov, čo zaisťuje minimálnu stratu energie a efektívny prenos energie.
Vákuový stykač série CKJ5 80A -800A |
|||||||
Detail Tech parameter |
80/1140 |
125/1140 |
160/1140 |
250/1140 |
400/1140 |
630/1140 |
800/1140 |
Menovité napätie hlavného obvodu (V) |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
1140 |
Menovitý prúd hlavného obvodu (A) |
80 |
125 |
160 |
250 |
400 |
630 |
630 |
Kapacita zatvárania zlučovača (A/100-krát) |
800 |
1250 |
1600 |
2500 |
4000 |
6000 |
6000 |
Možnosť prerušenia hlavného okruhu (A/10 krát) |
640 |
100 |
1280 |
2000 |
3200 |
5000 |
5000 |
Maximálna schopnosť rozbitia (A/3 krát) |
1600 |
2500 |
3200 |
4000 |
4500 |
6000 |
6000 |
Životnosť elektrickej energie AC3 (krát) |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
60 0000 |
Životnosť elektrickej energie AC4 (krát) |
6 0000 |
6 0000 |
6 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
10 0000 |
Mechanická životnosť (krát) |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
100 0000 |
Menovitá pracovná frekvencia AC3 (krát/h) |
600 |
600 |
600 |
300 |
300 |
300 |
300 |
Menovitá pracovná frekvencia AC4 (krát/h) |
300 |
300 |
300 |
120 |
120 |
120 |
120 |
Vzdialenosť medzi otvorenými kontaktmi (mm) |
1,8 ± 0,2 |
1,8 ± 0,2 |
1,8 ± 0,2 |
2 ± 0,2 |
2 ± 0,2 |
2,5 ± 0,2 |
2,5 ± 0,2 |
Zdvih (mm) |
0,6 ± 0,2 |
0,6 ± 0,2 |
0,6 ± 0,2 |
1 ± 0,2 |
1 ± 0,2 |
1 ± 0,2 |
1 ± 0,2 |
Sekundárne riadiace napätie (v) |
AC&DC: 36v 110v 127v 220v 380v 440v |
||||||
